אוגוסט 16 2009

חלוקה לארוחות – יש דבר כזה? שאלות ותשובות

קודריוס כותב: עוד לא הצלחתי להבין אילו מזונות נחשבים אצל התאילנדים לארוחת בוקר, צהריים וערב. כבר ברור לי ממזמן שמה שנתפס אצלנו כאוכל של צהריים יכול להיות מוגש אצלם כערב ולהיפך.

שאלה מצוינת, כי כמו שהתאים לא מחלקים את הארוחה למנות ראשונות, עיקריות וקינוח, גם את הארוחות עצמן הם לא כובלים בתנאים מגבילים. אין בכלל מה לדבר על בוקר-צהריים-ערב, כי התאים אוכלים יותר פעמים ביום – בין ארבע לשש.

התשובה הכי פשוטה לשאלתך היא שכל מה שאתה רואה שנמכר בבוקר – הוא אוכל שמתאים לארוחת הבוקר. זה יכול להיות בשר על האש, תבשילי קארי, אטריות, מרקים, דגים מטוגנים, נאם פריק, סום טם עם אורז דביק ועוף, או כל מנה אחרת שנמצאת בדוכנים ובמסעדות.

קאו טום: מרק אורז עם כדורי חזיר

יש כמה מאכלים שהם יותר טיפוסיים לבוקר, כמו מרקי אורז (קאו טום וג'וק) או עוף על אורז (קאו מן גאי), אבל שם זה פחות או יותר נגמר. את כל שאר המאכלים אוכלים בכל שעה של היום.

פוסטים קשורים

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “חלוקה לארוחות – יש דבר כזה?”

  1. angeleyes בתאריך 17 אוג 2009 בשעה 9:12

    באמת נושא מעניין שהתשובה עליו לא ברורה מאליה בשבילנו. אני אהבתי לאכול קאו מן גאי בבוקר, גם בשל הטעם וגם בשל העובדה שזו מנה שקלה לעיכול, אין בה הרבה תבלינים, מרק עוף, עוף ואורז כולם מתעכלים בקלות.
    הרבה מנות אחרות מכילות בשר שמן יותר, קארי ותבלינים אחרים מאוד חזקים שלא תמיד כדאי להתחיל איתם את היום (אבל כמובן, אחר כך…)

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות