דצמבר 12 2010

ביקורות על הספר סאנוק כתבות

מדור: כתבות

הצטברו מספיק ביקורות כדי להצדיק פוסט נפרד 🙂

רונית ורד במוסף הארץ: "סאנוק הוא קודם כל ספר מתכונים. יש בו קרוב למאה מתכונים מהמטבח התאי, בעיקר מתכוני פועלים אופייניים לשווקים, ומבואות בהירים וחיוניים בנושאים כמו חומרי גלם ‏(ואיפה משיגים אותם בישראל‏), טכניקות בישול, כלים והרכבת ארוחה תאית מאוזנת. הוא גם ספר אוכל נהדר, שאפשר לקרוא בו בהנאה מבלי להכין מתכון אחד".

אורי שביט במגזין על השולחן: "חשיפה מרתקת של אחד המטבחים המגוונים בעולם".

אורית הראל באתר מוטק'ה: "למרות שהספר הוא סוג של מסע חווייתי ומעוטר גם בתמונות של אנשים ומקומות, מצד ספר הבישול שבו הוא מעשי ושימושי. יש בו מספר גדול של מתכונים מגוונים, כולם מוגשים בצורה בהירה וברורה, לכל מתכון נלווים הסברים והערות לפי הצורך… המרכיבים כולם הותאמו לפי הצורך למה שיש וניתן להשיג בישראל, וכל מרכיב מעט חריג – כתוב היכן להשיגו או כיצד ובמה להמירו".

אתר האוכל אכול ושאטו: "ש כאן כל כל הרבה דברים טובים, עד שקשה לבחור על קצה המזלג".
הבלוג מבשלים בבית: "חצי ספר בישול וחצי רומן עשוי היטב, שמקפל בתוכו תמצית עולם. וזה כל כך חינני ומשמח ומרתק, שהקוראת מוצאת את עצמה קוראת את הספר פעמיים. פעם אחת היא קוראת את הסיפורים, כאילו זה היה עיתון מהסוג שלא עושים פה בדרך כלל. ופעם אחת כדי למצוא לעצמה מה לבשל".

ביקורת של הילה אלפרט ב"ישראל היום": "לעיתים רחוקות אני פותחת ספר בישול ומיד בא לי לממש אותו, להתממש איתו. סאנוק של עדי עליה הוא ספר כזה. הקריאה בו מעירה את כל הגוף, יוצרת רעב גדול בכולו".

ביקורת ב"פנאי פלוס": "ספר הבישול התאי המקיף והטוב ביותר שיצא אי פעם בעברית".

ביקורת של שוש מילמן ב"נוריתהה": "כיף לקרוא את הספר הזה אפילו מבלי לבשל ממנו".

ביקורת של שרי שביט ב"סלונה": "בין ובתוך המתכונים הנפלאים מתגלה נקודת מבט מעניינת על אישה ישראלית שמסתובבת בתאילנד, בעיניים סקרניות ומלאות תיאבון".

חברי הבלוג הקבוצתי Tlvfoodies מבשלים מתכונים מ"סאנוק": "אוכל ארומטי וטעים להתעלף, הנסיון עושה חשק לבשל את כל המתכונים מעטיפה לעטיפה. המתכונים מדויקים".

ביקורת של גלי לופו אלטרץ, מנחת סנדאות לבישול בריא: "ספר מצויין. אחד מספרי הבישול הבודדים שהחזקתי בזמן האחרון שממש גרם לי לנסות ממנו מתכונים".

פוסטים קשורים

5 תגובות

5 תגובות לפוסט “ביקורות על הספר סאנוק”

 1. דניאל בתאריך 12 דצמ 2010 בשעה 5:00

  כקורא אדוק של הבלוג ושל הספר – אני יכול רק להסכים!
  הספר ממש נהדר – המתכונים נהדרים, ופרקי התוכן באמת מרתקים, אישיים ורגישים. מה שמאוד ניכר שם זו האהבה שלך לאוכל התאי, לתאים ובכלל, לתאילנד. אני חושב שזו פעם ראשונה שאני קורא ממש את הטקסטים בספר בישול, לרוב אני סתם מדלג עליהם…

  המתכונים באמת מצוינים (אם כי מדי פעם יש כל מיני טעויות, השמטות והפניות מוזרות… אבל האמת שזה מוסיף לחן של הספר).

  אז בעצם, תודה רבה! 🙂

 2. עדי בתאריך 15 דצמ 2010 בשעה 8:52

  דניאל – תודה. שמחה לשמוע שאתה נהנה.

 3. אילה בתאריך 18 דצמ 2010 בשעה 14:56

  שלום
  אשמח לקבל מתכון של אורז דביק ובננות מאודה בעלי בננה
  תודה

 4. עדי בתאריך 21 דצמ 2010 בשעה 20:57

  איילה – המתכון כאן, בהצלחה!

 5. ניר בתאריך 06 ינו 2011 בשעה 21:08

  שמחתי לראות את הספר בחנות וישר קניתי. הסיפורים בין המתכונים באמת עושים את ההבדל, והמתכונים שבין הסיפורים… אני כבר לא יכול לחכות…

  תודה.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות