ספטמבר 23 2018

שמחה, גאה, מתרגשת לבשר לכם ש… טבעוני

עדכון 15.2: הספר נשלח בדואר רשום לכל התומכים ששילמו עבור משלוח, והודעה נשלחה במייל למי שביקש איסוף עצמי. אם לא קיבלתם  הודעה כזאת, בידקו איזו כתובת מייל נתתם כשתמכתם בפרויקט, וחפשו את ההודעה שם. אם גם זה לא עזר, אנא כיתבו אלי.  אם הזמנתם משלוח בדואר ואתם רוצים את מספר המשלוח למעקב, כיתבו אלי (adi.sanook@gmail.com).

עדכון: קמפיין הגיוס הושלם בהצלחה ואנחנו בדרך לדפוס. המון תודה לכל מי שתמך! הודעה על תאריך היציאה של הספר תפורסם כאן ובטוויטר שלי (@thaifoodblog)

בשעה טובה, ספר הבישול התאילנדיטבעוני שעליו אני עובדת בשנים האחרונות מוכן סוף סוף להדפסה. אחרי כשנתיים של עבודה אינטנסיבית עם צוות מופלא של מקצוענים – אורי שביט על העריכה, דניאל גרינפלד על הצילומים ואבי בוחבוט על העיצוב – לא נותר לי אלא להתגבר על ההתרגשות ולהציע לכם להשתתף בהוצאת הספר לאור.

אם בא לכם לתמוך בי במשימה הזאת, ולקבל בתמורה עשרות מתכונים טבעוניים נהדרים מהמטבח התאי, מאוגדים בספר מושקע – זה קל.

לחצו כאן כדי להיכנס לקמפיין ההדסטארט שלי (מימון המון), שדרכו אפשר להזמין את הספר במחיר מיוחד ולבחור תשורות שונות שמיועדות במיוחד לתומכים. הכסף שייאסף יוקדש להדפסה ולהפצה.

אם יש לכם חברים שעשויים להתעניין, אנא שלחו להם את הלינק לעמוד הקמפיין.

מתוך הספר: אטריות שעועית אפויות עם פטריות

* לפי כללי הקמפיין, הכסף ייגבה מהתומכים רק אם אצליח לגייס את כל הסכום הדרוש להדפסה, לכן כל תמיכה, ולו הקטנה ביותר, תשמח אותי עד מאוד.

* אפשר לתמוך בפרויקט בעילום שם (ראשי תיבות בלבד).

* אם ניסיתם לתמוך ונתקלתם בבעיה, אשמח לעזור ולענות על כל שאלה (במייל adi.sanook@gmail.com).

תודה וחג שמח!

תגובה אחת

תגובה אחת לפוסט “שמחה, גאה, מתרגשת לבשר לכם ש…”

  1. אליאב בתאריך 08 דצמ 2018 בשעה 12:36

    שלום עדי
    מחכים בקוצר רוח לספר (השתתפתי בפרוייקט) ולסדנאות הקיץ 2019.

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות